УНІВЕРСАЛЬНА (КАБЕЛЬНА І БЕЗДРОТОВА) СИСТЕМА ДОСТУПУ D-LINK

- на основі комутаторів DWS-3024/DWS-3026 і точок доступу DWL-3500AP/DWL-8500AP;
- на основі комутаторів DWS-4026 і точок доступу DWL-8600AP/DWL-6600AP/DWL-3600AP

Універсальна (кабельна і бездротова) система доступу D-Link забезпечує прогресивний розвиток у використанні бездротових мереж. До появи цього рішення основними причинами того, що мережеві адміністратори сумнівались у розгортанні бездротової мережі, були: складність встановлення, заплутані утиліти керування і обмежені можливості масштабованості мережі. Завдяки новій структурі побудови бездротових мереж від компанії D-Link, фірми, урядові організації, школи, лікарні, інтернет-кафе тощо з легкістю можуть встановити бездротову мережу і підвищити ефективність Wi-Fi мереж.

Висока якість бездротового з’єднання.
Універсальна (кабельна і бездротова) система доступу D-Link забезпечує високу якість бездротового з’єднання, гнучкість у розгортанні мережі та централізовану систему керування. Це рішення, спеціально розроблене для мереж середнього і великого масштабу, пропонує такі основні функціональні можливості: надійне бездротове з’єднання, повне керування мережею і безпечну аутентифікацію користувачів. Це рішення забезпечує фірмам і організаціям побудову гнучких та безпечних мереж завдяки таким функціям: масштабованість, керування трафіком (провідним и безпровідним) на кожному порту, універсальна схема застосування LAN/WLAN, простий перехід до майбутніх технологій за допомогою гігабітного з’єднання и підтримки додаткових модулів 10G.

Поліпшена продуктивність і безпека мережі.
Універсальна система доступу D-Link забезпечує бездротовим користувачам не тільки переміщення між точками доступу, але й між бездротовими комутаторами, що знаходяться в одній мережі. Крім переміщення клієнтів між комутаторами однієї мережі, підтримується переміщення між різними підмережами для забезпечення безпечних бездротових підключень до багатьох підрозділів великого підприємства. Оскільки інформація про переміщення користувача передається по кабелю Ethernet на швидкості до 1 Гбіт/с, вузькі місця з точки зору смуги пропускання практично відсутні, а швидкодія мережі збільшується. При використання точок доступу DWL-8600AP/DWL-6600AP/DWL-3600AP (стандарту IEEE 802.11n) суттєво збільшується продуктивність бездротової мережі. Незалежно від розміщення точки доступу виявляються автоматично і керуються централізовано. У той час, як користувачі пересуваються по бездротовій мережі, усі операції з їх відстеження виконуються на комутаторі, що дозволяє адміністратору працювати з консолідованою і безпечною бездротовою системою. Комутатор надає можливість виявлення і визначення несанкціонованих точок доступу з метою запобігання нелегальних вторгнень у внутрішню мережу. Налаштування безпеки можуть бути встановлені попередньо, а радіоканали для кожної точки доступу автоматично підлаштовані, тому при видаленні чи додаванні точки доступу комутатор може автоматично налаштувати нову точку доступу з використанням тієї ж конфігурації, що була у відімкненого пристрою.

Керівні та керовані компоненти мережі.
Універсальна (кабельна і бездротова) система доступу D-Link складається з 2 компонентів: бездротові комутатори DWS-3024/3026* чи DWS-4026*, які функціонують в якості пристроїв ядра мережі, і бездротові точки доступу DWL-3500AP/8500AP чи DWL-8600AP/DWL-6600AP/DWL-3600AP, які є керованими компонентами. Бездротові комутатори розташовуються у центрі бездротової інфраструктури, у той час як багато бездротових точок доступу можуть розташовуватись де завгодно і підключатись до бездротових комутаторів. Точки доступу можуть підключатись до бездротового комутатора безпосередньо чи через будь-який комутатор мережі. Бездротові комутатори мають стандартний дизайн для встановлення в стійку і можуть бути встановлені в комутаційній, а точки доступу з підтримкою технології 802.3af Power over Ethernet можуть бути встановлені на високих стінах чи стелях, де розетки електроживлення недоступні.

Гнучкість розгортання
При уніфікованому розгортанні проводових і безпроводових мереж архітектура універсальної (проводової і безпроводової) системи доступу D-Link дозволяє встановлювати комутатори глибоко всередині існуючої проводової мережі, наприклад, у дата-центрі, що дозволяє зберегти інвестиції, уже вкладені в інфраструктуру. Дані, що передаються бездротовими мережами, тунелями доставляються до комутаторів, які централізовано приймають рішення про подальший напрямок передачі. Альтернативний варіант рішення передбачає розміщення комутаторів на краю мережі для мінімізації відстані від точок доступу, забезпечення гнучкого масштабування і розподіленої комутації між одноранговими сегментами бездротової мережі. Об’єднане розгортання проводових і безпроводових мереж дозволяє позбутися всіх обмежень на використання портів: будь-який порт бездротового комутатора може використовуватись як для безпроводового, так і для проводового сегменту мережі.

Частотні діапазони безпроводового з’єднання.

Доступні на вибір такі точки доступу*:

  • DWL-3500AP (стандарти IEEE 802.11b/g), працює у частотному діапазоні 2.4 ГГц;
  • DWL-8500AP (стандарти IEEE 802.11a/b/g), працює одночасно у частотних діапазонах 2.4 і 5 ГГц;
  • DWL-8600AP (стандарти IEEE 802.11a/b/g/n), працює одночасно у частотних діапазонах 2.4 і 5 ГГц;
  • DWL-6600AP (стандарти IEEE 802.11a/b/g/n), працює одночасно у частотних діапазонах 2.4 і 5 ГГц;
  • DWL-3600AP (стандарти IEEE 802.11b/g/n), працює у частотному діапазоні 2.4 ГГц.

Система надає автоматичне налаштування каналу, функцію multiple SSID для кожного радіочастотного каналу, оптимальну потужність передачі для забезпечення найліпшого і безпечного бездротового з’єднання мобільним користувачам.

 

Рішення на основі універсальних (кабельних і бездротових) систем доступу D-Link забезпечували безперебійну роботу учасників найбільших форумів в Україні:

 

*Комутатори DWS-3024/DWS-3026 можуть керувати бездротовими точками доступу DWL-3500AP/DWL-8500AP, а також точками доступу DWL-8600AP якщо і на комутаторі, і на точках доступу встановлені прошивки 3-ої серії (3.0.*.*). Прошивки доступні для вільного завантаження з нашого сервера.
Комутатори DWS-4026 можуть керувати тільки бездротовими точками доступу DWL-8600AP/DWL-6600AP/DWL-3600AP і не можуть керувати бездротовими точками доступу DWL-3500AP/DWL-8500AP.