DNS-325/345 - Мережевий дисковий масив ShareCenter Shadow з 2/4 відсіками для жорстких дисків.

DNS-325

Безпечний доступ до спільних файлів локально чи через Інтернет
Використання мережевого дискового накопичувача ShareCenter™ із внутрішніми дисками SATA дозволяє організувати спільний доступ до документів, файлів, медіафайлів (таких, як музика, фото і відео) з іншими користувачами в домашній чи офісній мережі. Завдяки вбудованому FTP-серверу і файловому web-серверу можливий також віддалений доступ до файлів через Інтернет. DNS-325 забезпечує захист даних, надаючи доступ до файлів по локальній мережі чи з Інтернету тільки певним користувачам, групам з правом читання або читання/запису.

DNS-345

Вбудований медіа-сервер DLNA для транслювання потокового медіаконтенту
Створіть резервну копію медіафайлів на мережевому накопичувачі ShareCenter Shadow, забезпечивши збереження даних, і скористайтесь перевагами вбудованого медіасервера UPnP AV. Медіасервер забезпечує потокову передачу контенту на сумісні медіаплеєри, такі як D-Link Boxee Box, PlayStation® 3, Microsoft® Xbox 360™, а також продукцію серії D-Link MediaLounge.

Model DNS-325 DNS-327L DNS-345
CPU/RAM/Flash 1.2 GHz/256MB/128MB 1.2 GHz/512MB/128MB 1.6 GHz/512MB/128MB
GbE / USB GbE x 1 / USB 2.0 x 1 GbE x 1 / USB 3.0 x 1 GbE x 2 / USB 2.0 x 1
HDD 2 2 4
Supported RAID Types Standard, JBOD, RAID 0, 1 Standard, JBOD, RAID 0, 1 Standard, JBOD, RAID 0, 1, 5, 5 + Hot Spare, 10
Applications (Add-Ons) YES YES YES

 

Підключення USB принтерів, сховищ і джерел безперервного живлення
Підключивши USB принтер чи сканер до портів USB 2.0, можна отримати загальний доступ до них у межах мережі. Таким же чином можна підключити зовнішній жорсткий диск чи флеш-диск і отримати спільний доступ до них по мережі. Зручна кнопка USB дозволяє негайне копіювання даних з флеш-диска USB на NAS. Крім того, ShareCenter підтримує джерело безперервного живлення, кероване по USB, для збереження даних при зникненні живлення.

Продуктивність, захисті гнучкість
Висока апаратна продуктивність пристроїв. Доступні різноманітні режими використання жорстких дисків , що дозволяють користувачам вибрати найвдалішу конфігурацію, з врахуванням своїх вимог стосовно продуктивності та відмовостійкості.

Розширення функціоналу при використанні плагінів
Плагіни розширюють функціонал NAS і дозволяють виконувати більше завдань з пристроєм. Завантажити їх можна з сайту tsd.dlink.com.tw.

Add-Ons (додаткове ПЗ). Встановлюються як додатки і не впливають на роботу функцій базової прошивки і вбудованого програмного забезпечення.

- Сервер Telnet.Забезпечує доступ по протоколу telnet для керування і моніторингу роботи системи.
- Сервер Secure SHell.Забезпечує доступ по протоколу ssh, з шифруванням даних, для керування і моніторингу роботи системи.
Перший вхід з логіном root, без пароля. Запустіть команду passwd і введіть новий пароль. При наступних заходах для логіна root буде запитуватися ведений раніше пароль.
- MicroPBX.Повнофункціональний VoIP-сервер на базі системи Asterisk 1.6.2.24 з керуванням через web-інтерфейс Asterisk-GUI
- MicroPBX + GSM-шлюз.. VoIP-сервер на базі системи Asterisk 1.8.15-cert1 з керуванням через web-інтерфейс Asterisk-GUI і підтримкою голосових модемів у якості GSM-шлюза (Huawei E1550, E173, E169, K3520, K3715, K3765). Інструкція з базового налаштування..
- Surveillance Station.Повноцінна система відеоспостереження для дому чи невеликого офісу/магазину (онлайн відео, архів записів, запис постійно/за рухом і т.п.).
- mydlink Cloud Package.Система "хмарного" доступу і керування файлами, система автоматичного резервного копіювання даних з комп’ютерів на мережевий накопичувач
- Transmission. Альтернативний функціональний torrent-клієнт з керуванням через web-інтерфейс чи зовнішній мультиплатформовий графічний інтерфейс
- Mediatomb. DLNA-сервер з розширеними функціональними можливостями. Створює медіа-ресурси, зрозумілі DLNA-клієнтам, і транслює їх в мережу. У якості медіа-ресурсів виступають файли відео, музики (чи їх потоки) і фотографії.
- Joomla!Одна з найпопулярніших у світі CMS систем
- phpBB.Популярний безкоштовний веб-форум
- PHPMyAdmin.Веб-додаток, що є веб-інтерфейсом адміністрування СУБД MySQL
- UDP to HTTP Proxy.Призначений для перетворення UDP-мультикаст трафіку IPTV в TCP-юнікаст (конкретно HTTP) трафік. Це корисно для комфортного перегляду IPTV через Wi-Fi на смартфонах, планшетах, побутових плеєрах та ігрових консолях.
- ATA over Ethernet (AoE).Проста альтернатива iSCSI. Призначений для високошвидкісного доступу до SATA-пристроїв зберігання даних через мережу Ethernet.
- Webcam .Система трансляції "живого" відео з 3-х IP-камер на веб-сайт. Також підійде для організації відеоконференцій.